Organisatie

Accomodatie
Sportpark “De Akkeren”
Valkseweg 17, 5397 AP, Lith
Telefoon 0412-481 074
Correspondentieadres
Molenweg 5b, 5396 NA, Lithoijen
Telefoon 06-1202 0947
WatWieContact
Hoofdbestuur
VoorzitterHuub Baijensvoorzitter@nlc03.nl
SecretarisLiset Roskamsecretaris@nlc03.nl 
PenningmeesterKarin Verstegenpenningmeester@nlc03.nl
Rene Caubo  penningmeester@nlc03.nl
Wedstrijdsecretaris seniorenChris Holwedstrijdzaken-senioren@nlc03.nl
JeugdbestuurTon van de Pol jeugdvoorzitter@nlc03.nl
AlgemeenGerjan Ruissponsorcommissie@nlc03.nl
Jeugdbestuur
VoorzitterTon van de Pol jeugdvoorzitter@nlc03.nl
Wedstrijdsecretaris juniorenBert Kockenwedstrijdzaken-jeugd@nlc03.nl  
AlgemeenSilvia van den Heuveljeugdbestuur@nlc03.nl
AlgemeenAnneke van Bergenjeugdbestuur@nlc03.nl
Technische voetbalzakenJos van Walravenjeugdbestuur@nlc03.nl
Vertrouwenspersoon
Geertje Ploegmakers 06-4675 5563
Ledenadministratieledenadministratie@nlc03.nl
Johnny Donkers 06-2428 9435
Activiteitencommissieactiviteitencommissienlc@gmail.com
Lois Fokkinga 06-2171 8215
Doukje Dijksterhuis
Ivan Blazevic
Sara van der Ent
Lieke Wigger
Michelle Jordaans
Sponsorcommissiesponsorcommissie@nlc03.nl
Gertjan Ruis 06-2158 1494
Koen van Kilsdonk 06-5363 0886
Jan-Willem van Kilsdonk 06-1587 0899
Kantinecommissie
Landa van Lith 06-2929 2324
Toernooientoernooien@nlc03.nl
Ton van de Pol
Websitewebmasternlc03@live.nl
Stein Bijl

Clubhistorie

Op 30 juni 2003 zijn de voetbalverenigingen Norbert (Lithoijen) en Litta (Lith) gefuseerd en onder de nieuwe naam Norbert Litta Combinatie 2003 (NLC’03) verder gegaan. Zoals bij elke fusie van verenigingen waren er ook bij Norbert en Litta best verhitte discussies en was er nogal eens ophef tijdens vergaderingen. Maar ondanks de jarenlange wederzijdse rivaliteit ontstond er toch het besef dat het voor de toekomst van beide verenigingen beter zou zijn om samen verder te gaan. Het sportpark “De Akkeren” werd al sinds 1980 gedeeld en was qua omvang nog prima.

In het 2e jaar na de fusie promoveerde het 1e elftal van NLC’03 naar de 5e klasse. Vanaf het seizoen ’13-’14 speelt het 1e elftal in de 4e klasse. Sportief gezien heeft NLC’03 al met vele (jeugd)teams kampioenschappen mogen vieren en met de grote schare aan vrijwilligers zorgt dat altijd weer voor veel gezelligheid op ons sportpark.

Na vele jaren van onderhandelen werd in 2012 gestart met de “revitalisering” van het sportpark. Dat jaar werden 2 velden compleet vernieuwd. Het jaar erna de andere 3 velden alsmede het clubgebouw. Met 5 ‘splinternieuwe’ natuurvelden en een mooi maar zeker ook zeer efficiënt clubgebouw kunnen we er weer jaren tegenaan!

Met een kleine 500 leden beschikken we over 8 senioren teams (6 heren en 2 dames elftallen) en 19 jeugdteams waarvan 1 G-team.