De jeugdleden hebben afgelopen najaar weer veel loten verkocht voor de grote clubactie.

Dit jaar is er maar liefst €2.594,10 opgehaald! Alle lotenverkopers en alle lotenkopers, hartelijk bedankt!

Van het opgehaalde bedrag zullen onder andere de speeltoestellen worden geplaatst en zullen er bankjes worden geplaatst voor de jeugdwedstrijden op veld 2. Daarnaast zullen er spelbegeleider tenues worden aangeschaft.

Afgelopen zaterdag zijn ook de winnaars bekend gemaakt van de grote clubactie. De volgende jeugdspelers hebben de meeste loten verkocht:

1.    Sem van den Boogaard JO13

2.     Koen Ceelen JO11

3.    Laura Spierings JO7

Daarnaast heeft de JO11-1 gemiddeld per speler de meeste loten verkocht. Zij mogen dus een leuk teamuitje uitkiezen.

In het fotoalbum staan nog enkele foto’s van de winnaars. Nogmaals bedankt aan alle loten (ver)kopers, hopelijk kunnen we volgend jaar ook weer op ieders steun rekenen!

Met vriendelijke groet,

Jeugdbestuur NLC’03 en Thijs van Amstel