Organisatie

Accomodatie
Sportpark “De Akkeren”
Valkseweg 17, 5397 AP, Lith
Correspondentieadres
Melkdam 29
5397 LR Lith
Wat Wie Contact
Hoofdbestuur
Voorzitter Huub Baijens voorzitter@nlc03.nl
Secretaris Karin Verstegen secretaris@nlc03.nl
Penningmeester Karin Verstegen penningmeester@nlc03.nl
Rene Caubo penningmeester@nlc03.nl
Wedstrijdsecretaris senioren Chris Hol wedstrijdzaken-senioren@nlc03.nl
Jeugdbestuur Ton van de Pol jeugdvoorzitter@nlc03.nl
Jeugdbestuur
Voorzitter Ton van de Pol jeugdvoorzitter@nlc03.nl
Wedstrijdsecretaris junioren Bert Kocken wedstrijdzaken-jeugd@nlc03.nl
Algemeen Silvia van den Heuvel jeugdbestuur@nlc03.nl
Algemeen Anneke van Bergen jeugdbestuur@nlc03.nl
Technische voetbalzaken jeugdbestuur@nlc03.nl
Vertrouwenspersoon
Geertje Ploegmakers 06-4675 5563
Ledenadministratie ledenadministratie@nlc03.nl
Johnny Donkers 06-2428 9435
Activiteitencommissie activiteitencommissienlc@gmail.com
Doukje Dijksterhuis
Ivan Blazevic
Sara van der Ent
Lieke Wigger
Michelle Jordaans
Sponsorcommissie sponsorcommissie@nlc03.nl
Kantinecommissie
Landa van Lith 06-2929 2324
Toernooien toernooien@nlc03.nl
Ton van de Pol
Website webmasternlc03@live.nl
Stein Bijl

Clubhistorie

Op 30 juni 2003 zijn de voetbalverenigingen Norbert (Lithoijen) en Litta (Lith) gefuseerd en onder de nieuwe naam Norbert Litta Combinatie 2003 (NLC’03) verder gegaan. Zoals bij elke fusie van verenigingen waren er ook bij Norbert en Litta best verhitte discussies en was er nogal eens ophef tijdens vergaderingen. Maar ondanks de jarenlange wederzijdse rivaliteit ontstond er toch het besef dat het voor de toekomst van beide verenigingen beter zou zijn om samen verder te gaan. Het sportpark “De Akkeren” werd al sinds 1980 gedeeld en was qua omvang nog prima.

In het 2e jaar na de fusie promoveerde het 1e elftal van NLC’03 naar de 5e klasse. Vanaf het seizoen ’13-’14 speelt het 1e elftal in de 4e klasse. Sportief gezien heeft NLC’03 al met vele (jeugd)teams kampioenschappen mogen vieren en met de grote schare aan vrijwilligers zorgt dat altijd weer voor veel gezelligheid op ons sportpark.

Na vele jaren van onderhandelen werd in 2012 gestart met de “revitalisering” van het sportpark. Dat jaar werden 2 velden compleet vernieuwd. Het jaar erna de andere 3 velden alsmede het clubgebouw. Met 5 ‘splinternieuwe’ natuurvelden en een mooi maar zeker ook zeer efficiĆ«nt clubgebouw kunnen we er weer jaren tegenaan!

Met een kleine 500 leden beschikken we over 8 senioren teams (6 heren en 2 dames elftallen) en 19 jeugdteams waarvan 1 G-team.

NLC ’03
Valkseweg 17
5397 AP, Lith
0412-481074