BESTUUR EN COMMISSIES

Bestuur en Commissies binnen NLC’03

Binnen NLC’03 hechten we waarde aan korte lijnen en een informele sfeer. Hierbij trachten we transparant, open en bereikbaar te zijn voor alle leden en mensen daar buiten. Hieronder zijn alle contact gegevens weergegeven van de mensen binnen een bestuur, commissie of staf functie.

HOOFDBESTUUR

Voorzitter

Huub Baaijens

06-123456789

voorzitter@nlc03.nl

Secretaris

Miranda de Kuijper

secretaris@nlc03.nl

Penningmeester

Karin Verstegen

 

 

Algemeen Lid

Ton van de Pol

 

 

Algemeen Lid

Jeroen Dousi

 

 

JEUGDBESTUUR

Voorzitter

Ton van de Pol

06-123456789

jeugdvoorzitter@nlc03.nl

Secretaris

Silvia van den Heuvel

 

Tech.voetbalzaken

Arjan van Santvoort

 

Algemeen Lid

Rob van de Hurk

 

Algemeen Lid

Teun Verwegen

 

STAF

Vertrouwenspersoon

Geertje Ploegmakers

twanengeertje@ploegmakerslithoijen.nl

Grote Club Actie

Thijs van Amstel

 

Social Media

Lois Fokkinga

06-21718215

 

Wedstrijdsecretariaat Senioren & Jeugd

Bert Kocken

wedstrijdzaken@nlc03.nl

Ledenadministratie

Johnny Donkers

ledenadministratie@nlc03.nl

Kleding

Conny van Erp

 

Federatie Lid namens NLC’03

Gertjan Ruijs

 

 

Toernooien

Monique Loeffen

toernooien@nlc03.nl

Coördinator Schoonmaak

Conny van Erp

 

Coördinator Scheidsrechters

Mark van Dorst

 

 

Coördinator Zaalhuur

Thijs van Amstel

 

Website

Teun Verwegen

webmaster@nlc03.nl

Materialen

VACANT

 

COMMISSIES

Activiteiten Commissie Senioren

Jeroen Dousi

acsenioren@nlc03.nl

 

Leden:

Joris van de Meerakker

Lois Fokkinga

Ralph Keurentjes

Lieke Wigger

Nils de Hommel

Activiteiten Commissie Jeugd Onderbouw

Angela Spierings

acjeugd@nlc03.nl

 

Leden:

t.b.d.

 

 

 

 

Activiteiten Commissie Jeugd Bovenbouw

Linda Platenburg

acjeugd@nlc03.nl

 

Leden:

t.b.d.

 

 

 

 

Kantine Commissie

Miranda de Kuiper

secretaris@nlc03.nl

 

Leden:

VACANT (Kantine Inkoper)

VACANT (Kantine Beheerder)

Sponsor Commissie

Mark Ruijs (06-41568782)

sponsorcommissie@nlc03.nl

 

Leden:

Bart van Schijndel

John Dousi

Sebastiaan Peters

Dick de Hommel

 

 

 

 

Vrijwilligers Commissie

Gerdi Baaijens

vrijwilligers@nlc03.nl

 

Leden:

Jeandine van Erp

VACANT

 

 

 

 

Facilitair & Onderhoud Commissie

Maarten Platenburg

@nlc03.nl

 

Leden:

Dennis Willemse

Ad van de Heuvel

Sjef de Veer